Genel

İçinizdeki Lezbiyen

İçinizdeki Lezbiyen

Bugün kendimi diğer günlerden biraz daha yalnız hissederek uyandım. Bu his içimde ki açlık hissini bir o kadar hissiz olan sabah boş sigara fetişi ile dolduracaktı. Feminizm de sanırım böyle bir şey. Pencereden amı olanın Allahı olmaz diye bağırmak geldi içimden. Neyse.. Evde güne diğer günlerden biraz daha yalnız uyanan birisi daha vardı tahmin edin bakalım kim?

Bildiniz mi?

Al bildiniz.. Buradaki AL öyle böyle bir Al değildir. Literatürde bunu açmaya kalksanız Çinliler derdi ki, Sikin abi bizi sete filan ne gerek var.  Bu Al'ın halk arasında şivesel olarak bir doğurganlığı vardır. Batıya filan gidersen sade ve tutarlıdır. Sadece Al demek ile yetinir burada ki insanlar. Batı özentiliği buradan gelir sade ve alım gücü yüksek olan estetiksel bir sanat vardır.

Doğu bambaşka bir mizahtır. Dilinin üzerinde eşek arısı ile karınca sikiştirir ki bunun sanat ile bağlantısı Başını almakla alakalıdır. Burada ki Baş yeraltı dünyasında herkesin ağzına alabileceği Bir şey iken entelektüel dünyada ise herkesin üzerine biraz karabiber biraz da pul biber serpip ağzına alabileceği bir şeydir.

Ne diyorduk. Evet benimle aynı yalnızlığı paylaşan diğer bir kişiden söz edecektim. Bu kişi nereden bakarsanız bakın her gün sizin götünüzü görerek gününü geçiriyor tabiki benimde.. Temel ihtiyaclarınızın birikintisi bu dünya, ölü doğan çocuklarınızın yozlaşmış yolları, mutluluğuzun birikmiş yeraltı kütüphanesi. Bir pislik olarak doğduğunuz günden itibaren sizleri pisliklerinizden arındıran bir delik. Ne demeli ki şimdi.. Kendinizi düşünebilen beyinlerin arkasında koşan ebe-beyin rolü biçiyor olmanız, düşünmekte olduğunuz hayallerin daha ötesinde sizlere, köklerinden sökülerek katledilmiş ağaçların tahtalarından, o muhteşem hayallerinizin arasında yatan evlerden hangisini verebilir ki. Düşünebiliyor olmanızın altında yatan, gizli düşünce cesetlerini vahşice kemirerek kendinizi zeki olmaya inandırdınız, o yamyam vücudunuzda kendinizi beyinsel terörün kusmuğu içinde yüzerken bulduğunuz halde, hala ben insanım deme cesaretini spermsel olan öz güveninizde mi buluyorsunuz? Anlık bir boşluğun içinde yüzen zevk travmalarından başka hiç bir şey değilsiniz derken sigaram kapımı çaldı.

Uzun bir yolculuktan geldi. Bir an önce duş alıp uyumak istiyordu. Oysa ben ise ona oral seks yapmayı ve içimi karanlığa akıtmak istiyordum..
Henüz yorum eklenmemiş. Bi yorum atmaya ne dersin?

Bi yoruma ne dersin ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir