En Son Yorumlar 1. Merhaba Abdül. Şey, ben 23 yaşındayım. Kozanlıyım. Konya' da okudum. Resmi işsizim. Seninde bundan ortalama 2 yıl sonra olacağın gibi. Gezmeyi severim. Arabesk rapten nefret ederim. Arada yabancı parça dinlerim. Sorgulamayı severim ama düşüncelerimde sadece kendimce haklıyım. Dünyada yaşamak için nedenlerim sınırlı ancak nedenlerim kadar mutluyum. Kendimi tanıtmak istedim. Şey, bir dal Camel var mı aceba? İstersen ücreti mukabilinde. Sonuçta her şeyin bir fiyatı var. Birde kafanı ütüledim, kusura bakma.

 2. human {
  position: relative;
  width: 40em;
  height: 180em;
  }
  .heart {
  position: absolute;
  width: ocean;
  height: auto;
  }
  .yanma {
  position: kalp !important;
  color: red;
  animation-name: cayir-cayir;
  }

  @keyframe cayir-cayir {
  0% {background: tenrengi;}
  100% {background: red; }
  } 3. Birilerinin bizi söndürmeleri hakkında münakaşa etmeden evvel, bizim halihazırda yanıp yanmadığımızı kontrol etmemiz gerek diye düşünüyorum.
  {
  string = yanıyorsak
  a = cayır cayır;
  b = sik kadar;
  If ("yanıyorsak = a, true);
  then = "sikgötlerini";
  else (b = true);
  then = quit ()
  break
  }

 4. DIRAŞIRIDA nasıl bişey yazdın aq doğrusunu söyleyemez oldum dıraşırıda dadışırda dışarıda

 5. Islak mendil kullanıyorum, biraz da gülümseme. Takım elbisemin paçalarını su ile silmem gerekiyor ama eğilmek yakışıkalmaz😂

 6. Şahane. Bek dadlı. Emeyzing. Delişız. Oralarda bir yerlerde aradığım kişinin var olduğunu ve içindekini bir beyefendi gibi kusup ağzını mendille sileceğini biliyordum.

 7. Yorumu gece yazmıştım. Şimdi düşününce daha mantıklı geldi. Devamını bekliyoruz Sir Muamma.

 8. "Geç olsun güç olmasın." derler ya, bu düşünce doğrultusunda oluşan tembelliğimizin amına goyim. Geceleri sessizlik sarar odayı. Bir sigara kırmızısında kanlı savaşlar başlar. Düşünceler kalbin kalesini vurup mantık topları ile delmeye çalışırken atış serbest. Kendimi dinlerim saat 05.00' e yakın. Siktir, sabah oluyor...