Edebiyat

Commando

Commando

Serengeti düzlüklerinde sıradan bir gün. Erkek aslan işeyerek bölgesini işaretliyor hayatın bu denli sokuk ritüelinde sevişmeyi bekleyen dişi, erkek işeme süresinin ne zaman biteceğini tahmin edebilmek adına ön patilerini güneşe dogru kaldırarak üst parmagını güneşin altına yerleştirip parmak sayısına göre aşagıda ki kara parcasına dogru saymaya baslıyor. Evet sevgili Sekskolik Comando hayranları Bu yazıyı buraya kadar okumayı basardıysan size Enver Paşa Tablosu hediye ediyoruz . Yanında da bir çift Comando .. 

Bir çok kişiye göre bizler dışardan bakıldıgında kendi halinde bölgesinde egemenlik sağlamaya calısan gününü kenar köşelere işemeye ayıran Sürü liderleri olarak hayatı sürdürüyoruz . Ama bu gibi günlerin gecesinde yaşanılan heyecanlı kalp atışları sabahları daşaklarında agrılarla uyanmanıza sebep oluyor ve günün geri kalanında işemekle meşgulken sikinizden cıkan Sprem ve sidik karışımı sıvılarınız ne denli bir ego ya sahip oldugunuzun kanıtı .. Saksocu Comandolar ..

Şimdi diyorsunuz ki ne diyor Bu sik kafalı japon Comandosu .. Diyorum ki Hayatınız boyunca olup biten her şeye sichimsonic anlamlar yükleyip ve bunları birer hayal ürünüymüş gibi yaşamaya başlayıp ve bunu daha da ilerletip kişilik haline dönüştürüp bunun yarattıgı etkiyle yasadıgınız kafanın ”Wuuu Uganda Bruce U Supa Kicker best action-packed movie ever. Movie movie movie movie” Denli bir boyuta erişmesi 31’ci ve elleri nasır tutmuş cengaverlere yakışmıyor. Aranızda küfür etmenin samimi olduğunu düşünüp samimiyetsiz davranan Commandolar dahi görüyorum. Bu ilk kuralı ihlal ettiğiniz anlamına gelir. Commandolar,değerli hemşehrilerim. 

İşte o çok değerli zannettiğiniz hayatınızdan ufak bir kesit:  

Etiketler :
Okunma : 235
Paylaş : Paylaş Tweet Google+ Whatsapp
Yazar Hakkında: -
← « l » →
Gönderiyi beğendin mi? Çayla!

unliked


Henüz yorum eklenmemiş. Bi yorum atmaya ne dersin?

    Bi yoruma ne dersin ?

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir